.

.

Хондурас Знаме Перење Забавува Водоотпорен Количка За Перење Кошница Складирање Бин Со Алуминиумски Рачки Валкана Облека Организатор Кошница За Спална Соба,Бања,

Хондурас Знаме Перење Забавува Водоотпорен Количка За Перење Кошница Складирање Бин Со Алуминиумски Рачки Валкана

DEN 839.76
Количината на стоката

100% Полиестер.Хондурас Знаме Перење Забавува Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Со Јп Слој Во Внатрешноста За Водоотпорен,Дебели Јп Одбор Во Дното За Стабилност, Лесна И Издржливи.Оваа Торба За Перење Е Дизајниран Со Високо Квалитетни Алуминиумски Рачки Со Мека Пена Костец Кои Ќе Ви Го Одржи Удобно И Лесно.Прилично Моделот Печатење,Персоналните,Посебен Дизајн И Високо Квалитетно Печатење Технологија Го Прави Вашиот Перење Забавува Различни.Голем Капацитет : Доволно Големина 22.7 Во (Висина) X 12.6 Во (Дијаметар)/57.5 Cm (Висина) X 32 См (Дијаметар), Погодно Големина Со Капацитет За 30+ Облека.Одлично За Играчка Чување, Перење Кошница И Расадник Забавува.Складирање Бин Може Да Се Стави Во Многу Места.Погоден За Семејството Да се Продавница Валкана Облека за Перење,Сместени Во детската Соба на Продавница За Играчки,Книги И Други Предмети за Домаќинството(Како што се долна облека,Здолниште,Т-Маица,Јакна,Панталони,Итн.),Чувајте Го Домот Чист И Уреден.Секој Проблем Може Да Се Реши Во Рок Од 24 Часа,Може Да Се Разменуваат И Да Се Вратите Производот Безусловно Или Да Даде Целосна Наплата Во Рок Од 30 Дена.Боја : Хондурас Знаме Големина : 12.6"(Должина) X 11"(Ширина) X 22.7"(Висина)100% Полиестер, Водоотпорен,Јп Обложување Поставата Во Дното Обезбеди Waterproof The Перење Кошница Усвои Расклопна Дизајн, Опремени Со Рачки,Тоа Е Лесен И Пренослив За Користење, Чување, И Да Се Пресели Во Склопот.На Перење Кошница Е Голем Простор Saver За Вашиот Дом.Тоа Може Да Има Полно Оптоварување На Перење Или Додатоци, Играчки, Што Го Прави Вашиот Дом Чисти И Уредни.Answer : ___________________________ Note : Ги Чисти Само,Не Ја Користете Машината За Перење Да Се Исчисти Торба, Тоа Ќе Ја Оштети Водоотпорен Слој.Ве Молиме Бидете Сигурни Дека На Големината Пред Цел На Оваа Перење Кошница.

R

Слични производи