.

.

Panpen 3D Илузија Ноќ Светлина, 7 Бои се Менува за Деца Девојчиња Момчиња Роденден на Божиќ Подароци Спалната соба Décor (Леви)

Panpen 3D Илузија Ноќ Светлина, 7 Бои се Менува за Деца Девојчиња Момчиња Роденден на Божиќ Подароци Спалната

DEN 479.76
Количината на стоката

(Аниме Напад на Титан Леви Figurine 3 D илузија Светилка) Оптички Акрилик ласерски панел создава прекрасни 3 D визуелен ефект. (Бојата се Менува)Едноставна едно-кликнете на копчето декорација, со 7 бои промени : црвено-зелено-сина-жолта-цијан-розово-бели-сите бои флеш во низа. (Полнење преку USB порт, лесен за полнење.)Направени од издржлив и убава акрилик стакло, тоа може да се користи со LED светла, заштеда на енергија и заштита на очите.Еколошки акрилик материјал, безопасни за здравјето и многу добар квалитет. (Сценарија : )совршено подароци за децата, како и спална соба, бебе соба, бар, кафуле, хотел, кино, клуб, универзитетот, ресторан атмосфера светла, Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, одмор подароци, туристички атракции подароци и партии и слично.Совршена декорација. (Многу безбедна : ) не се мали делови, н.н, двојно отпор заштита, ниска топлина.Покрај тоа, ако има квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Зошто да го одберете нас ?Сосема нов фенси креативни роденденски подарок и најдобар идеален избор за дома décor ноќ светлина за било која возраст. ?3 D деца ноќ светла за спалната соба е комбинација на уметност и технологија која создава оптички 3 D илузија и игра трикови на очите. ?Тоа сигурно ќе ги импресионира вашите гости кога тие одење во собата. ?Може да се добие на најдобриот екранот во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија како ноќ светилка или кој било друг начин што може да се замисли. ?Најдобрите Подароци за време на Роденден, Празник, Божиќ, Нова Година, Валентин, денот на Благодарноста, Мајки Ден, Татковци Ден, Дипломирањето Ден.Добар Производ за Заштита : 30-дена пари назад заштита. 1-година безбедно-купи за било кој квалитет поврзани со прашањето.Answer : ___________________________ Note : ??3 D само Визуелна, светилка себе е Рамен?Ова бебе ноќ светлина е оптички Акрилик рамни панел со ласерско гравирање може да ви даде неверојатни 3 D визуелен ефект ?За вклучување/Исклучување на база, да се поврзете USB адаптер (Адаптер Не се Вклучуваат) ?Не се погодни се користи за читање или главното осветлување извор Опис : Бои : 7 Бои Промени на Располагање Моќ Влез : DC 5 V 1А Префрлете го режимот : Допир Switch Производ Моќ : 0.5 W Моќ поминуваат : 0.012 kw.h/24 часа; 4.38 kw.h годишно LED животен век : 10000hours Пакет Тежина : 450g Пакет вклучуваат : -1 x Акрилик Плочи -1 x ABS База -1 x USB кабел -1 x Упатството.

R

Слични производи