.

.

HaroldDol Задните Возачот Страна Опашката Светлина Собранието, Лево Халоген Кочница Светлина Опашка На Црвено Светло Јасно Замена Светилка Надворешниот Опашка Светли

HaroldDol Задните Возачот Страна Опашката Светлина Собранието, Лево Халоген Кочница Светлина Опашка На Црвено

DEN 2543.76
Количината на стоката

【Широк применливост】-За 2014 2015 2016 Година Форте. 【OE Замена】- OE Замена, совршен фитинг кочница/стоп светло. 【Подобрување на изгледот 】- Подобрување на возило нов изглед со Црвена леќа боја. 【Ја подобруваат видливоста】-ја Подобруваат видливоста во ноќта, густа магла, поројниот дожд и снег, и се вози повеќе безбедно. 【Нов производ 】-100% сосема нов и висок квалитет,Издржливи.Функција : Директно Одговара Replacement Exactly исто како што е прикажано на сликата.Професионалната инсталација е препорачливо.На сијалицата и ожичување темперамент не се вклучени.· 100% сосема нов и висок квалитет,Издржливи.· OE Замена, совршен фитинг кочница/стоп светло· Подобрување на возило нов изглед со Црвена леќа боја· Да се подобри видливоста во текот на ноќта времето, густа магла, поројниот дожд, ПММА ( Објектив )Пакување : 1x taillight(лево).

R

Слични производи