.

.

SDENSHI 4x Вест Врвот со Underarm Пот Влошки Перат Пот Влошки Апсорбирање Стражари

SDENSHI 4x Вест Врвот со Underarm Пот Влошки Перат Пот Влошки Апсорбирање Стражари

DEN 1497.60
Количината на стоката

Погодна за жени.Противалергиски.Совршен за дома, отворено и патување.Мала тежина и преносни, скоро невидливи.Еднократно,Перат.Апсорбирање на underarm потење.Одржување на вашиот underarms чиста и сува во текот на целиот ден долго.Пот-доказ пазувите тело кошула, Супер меки, ultrathin.Опис : - Пот-доказ пазувите тело кошула, Супер меки, ultrathin. - Мала тежина и преносни, скоро невидливи.Еднократно,Мие - Апсорбирање на underarm потење.Одржување на вашиот underarms чиста и сува во текот на целиот ден долго. - Погоден за жените.Противалергиски. - Совршени за дома, отворено и патување.Спецификација : - Материјал : Млеко Свила + Полиестер Влакна - Боја : Боја на Кожата - Големина : M, L - прибл.М Градите Обемот 79-87cm/ 31.1-34.3 инчен Тежина Помалку од 55kg - L Градите Обемот 86-94cm/ 33.9-37inch Тежина Помалку од 72.5 kg Package Вклучува : 4 Парчиња Т-маица со Underarm Пот Подлога( 2 Парчиња L+2 Парчиња М)Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

R

Слични производи