.

.

EVEDARE Напредни Eyelash Раст Серум со Подобрување на Пептиди и Ботанички Витамини за Подолго, Подебели, Целосни Трепките, со Eyelash Curler

EVEDARE Напредни Eyelash Раст Серум со Подобрување на Пептиди и Ботанички Витамини за Подолго, Подебели, Целосни

DEN 1320.00
Количината на стоката

Луксузна Lash Подобрување на Серум – Eyelash серум е научно тестирани за да се произведе посилни, подебели трепките со целосни волумен во само неколку недели, благодарение на сите природни растителни екстракти и витамини вашиот трепките треба.Промовирање на Здрави, Активни Раст – Спакувани со Гинко Билоба, Бергамот, и Црвениот Кромид екстракти нашите lash раст серум работи за да се храни коренот на косата и подобрување на циркулацијата, од корен да се совет при креирање на подебели, целосни резултати ќе ви се допаднат.Чиста, Paraben Слободни Состојки – Нежен дури и на повеќето осетлива кожа или трепки нашата не-иритирачки lash зголемување на серумските ви дава драматичен изглед те сакам без непријатно изгледаат или се чувствуваат на лажни трепки, или falsies, како и екстензии.Врати Прекрасни Трепките Брзо – Научни студии, покажуваат дека ние нудиме најдобар eyelash раст серум за жените кои сакаат брзи резултати.Всушност, со дневни доследна употреба може да се види поздрав, целосни, помалку кршливи трепки за само 4 недели.Доверливи Квалитет и Сосема Поддршка – Ние се гордееме со создавање на луксузни козметика дека се безбедни, ефикасни, и да се вклопи во вашиот секојдневен живот.Контактирајте не со било какви прашања или грижи за брз, сигурен поддршка може да смета.Подолго, Подебели, Поздрав Трепките Започнете со EVEDARE Eyelash Серум Ако сте уморни од гледање во огледало и гледате кратки, тенок, или кршливи трепките кои не се потенцира колку се навистина убава сте и внатре и надвор, тоа е пат што го зеде работите во свои раце.EVEDARE Eyelash Серум е напредна, растителна основа ботанички формула која што е научно докажано да помогне во зајакнувањето на вашите трепките од корен да се совет при креирање на подебели, целосни, и подолго резултати во само четири недели.Тоа е пат кога ќе зачекори далеку од лажно трепките и наставки и само да се даде себе си на убави трепките што го заслужуваат.Детали за производот : Научно Тестирани за да се Негуваат и да се Зајакне Трепките Помогне да се Зголеми Обемот, Дебелина и Управливост Paraben и без Суровост Противалергиски и Не-Иритирачки за Поддршка Совршен за Кратко, Тенка, Сува, или Кршливи Трепките Сите Витамини и Природни Растителни Екстракти.

R

Слични производи