.

.

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign Злато и Пурпур Ombre Светкавиот Метален Кожа Книга Паричникот Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy Xcover 5

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign Злато и Пурпур Ombre Светкавиот Метален Кожа Книга Паричникот

DEN 502.80
Количината на стоката

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign производ.Рачно изработени од кожа изградба.Повеќе картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитни картички.Мулти-view застане.Идеално за гледање филмови.Овој случај не е направено на вистински сјај парчиња кои можете да се чувствувате и допир.Тоа е мазна, цврста пластика/силикони/кожа случај, кој е отпечатен со фотографија на сјајот сјаат со посебен макро леќа.Вие не мора да се грижите за нивно расипување на сјајот, кога ќе употреба случај.Фотографијата не може да бидат оштетени.Забавувајте се со вашиот нов случај!.Матеја и Patrik се неколку кои сакаат дизајн и фотографија.Тие биле врсници во средно училиште и станаа пријатели и почнаа да се датира во 2007 година. Тие двајцата се стекнаа интереси во печатење и дизајн и да се прошири нивните знаења.Со толку многу прекрасни дизајни, ние сме ви покриени со широка палета на Главата Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLDesign дизајниран случаи на пазарот!Дизајниран за модерниот начин на живот.Оваа Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign мека кожа паричникот стил случај е рачно изработени за да бидат стилски и функционален.Префинет стил и заштита.Овој стилски случај одговара на секоја прилика, додека одржување на вашиот мобилен уред заштитени и функционална.Тој е дизајниран да бидат елегантни доволно за вашиот џеб, но сигурно со својата магнетна затворање систем да држете го вашиот мобилен уред, додека овозможувајќи лесен пристап до пристаништата и штекерите (подножјата).Форма ги исполнува функцијата.Овој паричник во склопот карактеристики три слотови да се одржи вашите кредитни картички и готовина.И кога тоа е време да се релаксира можете да го поставите вашиот мобилен уред до вашиот склопот на агол на гледање, со своите политики аголна механизам за да се види видеа, проверете newsfeed или одат социјално - совршен партнер за вашиот мобилен уред.Брзо да го Инсталирате.Едно парче тело дизајн се заклучува во заштита на едноставен snap.Замена помеѓу повеќе случаи е толку лесно како промена во вашата омилена маица!Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани PLdesign product Handcrafted кожа construction Multiple картичка слотови за ИДЕНТИФИКАЦИЈА или кредитна cards Multi-view застане.Идеално за гледање movies Magnetic затворање system Full пристап до сите порти и звучници.

R

Слични производи