.

.

kenke Новиот iPad Про 12.9 Инчен Случај со Молив Носителот, Тенок, Лесен Trifold Стојат Smart Заштитна Маска, Мека TPU Назад Случај со Авто Sleep/Wake за iPad Про 12.9 5 Генерација 2021, Црна

kenke Новиот iPad Про 12.9 Инчен Случај со Молив Носителот, Тенок, Лесен Trifold Стојат Smart Заштитна Маска,

DEN 479.76
Количината на стоката

【Компатибилност】Исклучиво наменети за i Pad Про 12.9 2021 5 Генерација(Број на Модел : A2378 A2461 A2379 A2462).Ве молиме Имајте во предвид : Не се компатибилни со сите други i Pad модели.Ве молиме да се проверува бројот на моделот на задната страна на вашиот i Pad. 【Супериорен Материјали】Направени на СТП кожа надворешноста, микрофибер поставата и Мека TPU задниот поклопец.Ја спречува таблета од гребење и bumping, и обезбедува сеопфатни заштита за i Pad Про 12.9 инчен 2021. 【Изградена-во молив слот】Изградена-во молив слот обезбедува безбедна и погодно место за чување на вашиот Apple Молив,спречување на пен на косата.Поддршка на Apple Молив магнетни адсорпција и безжично полнење функција.(Apple Молив НЕ е вклучен). 【Професионален Дизајн】Автоматски се буди или става вашиот уред да спијам кога капакот е отворена и затворена.Моќна магнетна три пати стојат создава стабилна гледање и пишување на чекање за вашиот i Pad. 【Прецизни Cutouts】 Целосен пристап до сите таблета карактеристики.Совршен cutouts за камери, звучници, копчиња и други пристаништа.Ken Ke се фокусираат на проектирање таблета случај многу години!Ние се посвети на себе си да се прави на високо-квалитетни и muntifunctional случај, клиентот задоволство е нашиот приоритет, преземени се грижи за квалитетот и дизајнот на нашите производи, со вклучување на строги квалитет и производство постапки.Ова е најновата дизајн од нас - i Pad Про 12.9 Инчен 2021, тоа ќе ги надмине вашите очекувања!Достапен во 6 различни colores WHY ИЗБЕРЕТЕ KENKE ТАБЛЕТА СЛУЧАЈ?✔Избрани Material Premium синтетички СТП кожа и меки микрофибер обвивка може да нудат целосно заштита на екран, камера и агол.✔Compatibility This случај е дизајниран за i Pad Про 12.9 Инчен 2021, Модел : A2378 A2461 A2379 A2462 (Не е компатибилна со други уреди.)✔Вграден-во Stand Convenient стојат позиција за гледање филм или пишување, слободни вашите раце.✔Целосна Protection Super здрав и лесен за носење, обезбедува совршена заштита за вашиот таблет против шокови, штети, dusts и гребнатини.✔Прецизни Cutouts Precise cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери,полнење порта).Customer Service : Ако не сте Задоволни, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да се направи во право за вас!Кликнете на "Додади во Кошничка" и однесе дома!.

R

Слични производи