.

.

DoreenBow 8Pcs Денот на Вљубените Лакови Црвено Венци Лакови Голем Сјај Лента Лак Декоративни Лакови за Насловна Страна Ѕид Вратата Оркестарот

DoreenBow 8Pcs Денот на Вљубените Лакови Црвено Венци Лакови Голем Сјај Лента Лак Декоративни Лакови за Насловна

DEN 503.76
Количината на стоката

[2 СТИЛ СЈАЈОТ ЛАКОВИ] : Поставување вклучува 2 видови на црвен сјај лакови, секој стил 4 пак, голем лак мерки за 9.8 x 11,8 инчен, мал поклон мерки за x 5.5 5.5 инчи, доволно за вашата внатрешна и надворешна декорација, како што се партиски материјали, подарок кошеви, табели централен, столици, врати, тремови, windows, Божиќ дрво декорација и така натаму. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] : На декоративни лакови се направени од високо квалитетна пена, не е лесно да згаснат и нема да ја изгубат нивната форма, може да се задржи подолго време.Соодветна големина за повеќето прилики да ги красат, лесно за вас да носат или продавница. [БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА ЛАКОВИ] : Божиќ лак е дизајниран со живописни борови шишарки, борови лисја и блеска, класичен и светли бои додадете празник атмосфера во вашиот дом, исто така, може да биде добар избор за подарок денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, роденден, свадби и повеќе наврати. [ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : Пред облик лакови се лесно да се откажам од treetop, гарланд, венец, или само може да се држи лак на ѕид, на врата, прозорец со користење на двострано лепило. [БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА ЛАКОВИ] : Божиќ лак е дизајниран со живописни борови шишарки, борови лисја и блеска, класичен и светли бои додадете празник атмосфера во вашиот дом, исто така, може да биде добар избор за подарок денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, роденден, свадби и повеќе наврати.Doreen Bow 8 Pcs Божиќ Лакови Црвено Венци Лакови Елка Лак Сјајот Декоративни Лакови за Насловна Страна Ѕид Вратата Оркестарот Спецификации : Материјал : Пена Боја : Црвена Големина и Количина : 2 x Големи Божиќ Лак:25cm x 30cm /9.8 во x 11,8 во 2 x Мали Божиќ Лак:14cm x 14cm /5.5 во x 5.5 во 8 Pack Црвено Божиќ Лакови : Сет вклучува 8 pack црвен сјај лакови, доволно за вашата внатрешна и надворешна декорација, како што се партиски материјали, подарок кошеви, табели централен, столици, врати, тремови, windows, Божиќ дрво декорација и така натаму.Квалитет на Материјалот : Направен од висок квалитет на пена, цврсти и трајни, не е лесно да згаснат и нема да ја изгубат нивната форма, може да се задржи подолго време.Соодветна големина за повеќето прилики да ги красат, лесно за вас да носат или продавница.

R

Слични производи