.

.

HITAKA Lịvẹ Plánt - 26 Hýbrịd Áụssịé Wịllọw Tréé Cụttịngs - Fástést Grọwịng Tréé ịn thé Wọrld

HITAKA Lịvẹ Plánt - 26 Hýbrịd Áụssịé Wịllọw Tréé Cụttịngs - Fástést Grọwịng Tréé ịn thé Wọrld

DEN 1247.76
Количината на стоката

Ќе добиете 26 Hýbrịd Áụssịé Wịllọw Tréé Cụttịngs - Fástést Grọwịng Tréé ịn thé Wọrld.Јас гарантирам дека вашиот растенијата ќе бидат испратени во добра и здрава состојба.Имајте на ум дека речиси сите живи растенија не стане истакна за време на превозот.Разбирам, понекогаш растенија треба време да се опорави и да изгледа најдобро по превозот во темна кутија за 2-4 дена.Ако има тешки временски услови, што понекогаш ќе се печати на етикетата, но не бродот вашиот пакет до завршувањето на времето минуваше, со цел да се обезбеди безбедно пристигнување.Ве молиме прочитајте го внимателно описот да се разбере карактеристиките на производите, како да се грижи за нив, како и да се избегнат непотребни спорови подоцна.Ве МОЛИМЕ ПОРАКА од НАС, ако сте на било кој начин незадоволни со вашите трансакции со нас пред давање на feed-back.Ние настојуваме да го направиме нашите клиенти среќни, и ќе го цениме можност да се поправи сите проблеми кои може да се случи.Lịvẹ Plánt - 26 Hýbrịd Áụssịé Wịllọw Tréé Cụttịngs - Fástést Grọwịng Tréé ịn thé Wọrld од HITAKA.

R

Слични производи