.

.

Правоаголникот Леопард Крави Шема Помине Печат Плочи Животни Слика ликовна Уметност Stencils Образец Нокти Печат Алатки,OS-03

Правоаголникот Леопард Крави Шема Помине Печат Плочи Животни Слика ликовна Уметност Stencils Образец Нокти Печат

DEN 440.88
Количината на стоката

Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направени на 304 нерѓосувачки украде, трајни и здрав, може да се користи за долго време.Можете да добиете слика лесно.Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Изобилство Обрасци : Секој од не ' рѓосувачки челик помине печат плоча имам разни модели, за да можете да ја креирате неограничен комбинации на бои од помине уметност дизајн.Со користење на Совети : Пренос на слика со обновливи помине плочи со јасно желе stamper, и печат на вашите нокти со stamper.Трикот е да се направи movment брзо да се печат на сликата на чинијата за сервирање.Одлична помине уметност печат , идеални за украсување нокти во вашиот дом.Големина : 6.5x12.5cm Item Тип : Template Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 1pcs Weight : 40g Template Тип : Печат Известување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно.Ви благодариме.

R

Слични производи