.

.

Контрола на јачина на звук Копче за Полнење - 10Pcs Контрола на Јачина на звук Switch Копче Knob Капа за двонасочна Радио CP040/CP140/CP160/CP180, 1in

Контрола на јачина на звук Копче за Полнење - 10Pcs Контрола на Јачина на звук Switch Копче Knob Капа за двонасочна

DEN 533.04
Количината на стоката

Контрола на јачина на звук копче е специјално дизајниран за радио.Совршена замена дел - Да го замени вашиот стар/оштетени/носи радио контрола на јачина на звук копчиња. 10 компјутери по поставување на Доволно количество за вашето радио.Погоден за CP040//CP200/EP350/EP450/GP328/PRO3150/PTX700, и повеќе.Направени од високо-квалитетна ABS и метал.Уникатен дизајн за вас!Спецификација : Тип : Контрола на Јачина на звук Копче Материјал : ABS + Метал Боја : Бела Тежина : Околу. 51g Големина : Прибл. 26mm / 1in За токи-токи модел : За CP040/CP140/CP160/CP180/CP200/EP350/EP450/EX500/EX600/GP388/GP640/GP644/GP680/GP688/GP1280/GP328/GP338/GP329/GP339/GP340/GP344/GP360/GP380/PRO3150/PRO5150/PRO7150/HT750/HT1250/HT1550/PTX700/PTX760/MTX850/MTX900/MTX960/GP3188/GP3688 Пакет листата : 10 * Контрола на Јачина на звук Копчиња Забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.

R

Слични производи