.

.

TJLSS Нордиските Меур Девојка Смола Украси Креативни Влезот Копче за Чување Дома Смола Накит Овошје Лента (Боја : Бела)

TJLSS Нордиските Меур Девојка Смола Украси Креативни Влезот Копче за Чување Дома Смола Накит Овошје Лента (Боја

DEN 6686.16
Количината на стоката

Име на производ : Лигавче послужавник за складирање.Материјал : Смола,.Стоковните стил : модерна светлина.Производ во боја : бела/сино/црвена,.Соодветен простор : влез/декоративни полица/ТВ кабинетот/дневна соба/трпезарија.Име на производ : Лигавче фах storage Material : Resin Commodity стил : модерна light Product боја : бела/зелена/red Suitable простор : влез/декоративни полица/ТВ кабинетот/дневна соба/трпезарија.Стоковните тежина : види слика above Lovely форма, даде полн со срцето да роднини и пријатели да се изразат благослови да friends Reminder : големината мерење е прирачник за мерење, ве молиме да се свесни дека постојат некои errors Packing : 1*Украс (не вклучувајќи и други реквизити).

R

Слични производи