.

.

ZHKQT Случај за Oppo Reno7 5G (6.43) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка, Ултра-Тенки [Анти-Жолта x Ahockproof] Телефон Покритие за Oppo Reno7 5G - WM49

ZHKQT Случај за Oppo Reno7 5G (6.43) со 2 x Калено Стакло со Заштитен Филм, Јасно Меки Силиконски TPU Школка,

DEN 2260.80
Количината на стоката

[Компатибилен уред] : специјално Дизајниран за Oppo Reno7 5 G (6.43 инчен), Јасно меки силиконски школка за заштита (со моделот) + 2 ПАРЧИЊА калено стакло екран заштитник.Тоа може да се спротивстави на yellowing и стареењето, како и тенок дизајн им дава на луѓето во затвори-фитинг чувствуваат, исто како и одржување на оригиналниот мобилен телефон, но со посилен стисок. [Најдобри Заштита] : Погоден за Oppo Reno7 5 G .Мекото TPU силикони мобилен телефон случај и 9 H цврстина калено стакло филм направен од високо-квалитетни материјали.Обезбедува сеопфатна заштита за мобилни телефони од гребнатини предизвикана од високо влијание капки.Анти-отпечаток, отпорни на масло и вода дамки и лесно да се чисти. [Најдобро може да се користи] : На заштитна маска за Oppo Reno7 5 G е лесна и едноставна.Заштитната маска лесно може да се поврзани со мобилен телефон.Тоа е исклучително висока отпорност, додека, исто така, обезбеди голема флексибилност.Користете една страна да се направи себе си удобно, а телефонот ќе не случајно падне.Со shockproof ефект.Лесно да се инсталира и да се отстрани во секое време. [Калено стакло филмот] : Погоден за Oppo Reno7 5 G . 9 H појачани стакло филм е направен од високо-квалитетни материјали.Цврстина е исклучително високо, што е потешко отколку нож, кои можат ефикасно да се спротивстави на гребнатини и да се обезбеди сеопфатна заштита за мобилен телефон екран. [Квалитетна Услуга] : За квалитетот на производот прашања, ние обезбеди 45 дена бесплатно вратите/размена на услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори за вас и да обезбедат решенија во рок од 24 часа.Опис на производот : Компатибилни производи : погоден за Oppo Reno7 5 G Боја : Транспарентна Материјал : Меки Силиконски TPU . [Телефон маска + Калено стакло со заштитен филм : ] ➡.Мекото TPU материјал може подобро да ја заштитите вашиот телефон од дневните удари, гребнатини, пукнатини и капки. ➡.Дршката е меки и тенки.Флексибилни TPU има подебели зафат, кои може подобро да ја заштитите периферијата на телефонот од паѓање. ➡.Вистински прецизност машина дизајн, особено околу копчиња, овозможува пристап до сите порти и функции, совршен говорникот cutouts, камера и функции на телефонот.Нема потреба да се отстрани школка. ➡0.3 mm зајакнато стакло екран заштитник, направени од високо-квалитетни материјали, со висока чувствителност и јасност. ➡.Површинска цврстина е 9 H, која може да се спречи гребнатини, судири, гребнатини, и други знаци на нормално абење.Пакување Информации : 1 BUC Јасно TPU случај 2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник 2 ПАРЧИЊА Професионално Чистење Комплет Квалитет на услуга : За квалитетот на производот прашања, ние нудиме 30-дневно бесплатно наплата/размена на услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

R

Слични производи