.

.

Напојување Замена за GUYATONE МТ-3 Микро Тјунер Ефекти на Возилото Адаптер велика БРИТАНИЈА 9V

Напојување Замена за GUYATONE МТ-3 Микро Тјунер Ефекти на Возилото Адаптер велика БРИТАНИЈА 9V

DEN 679.20
Количината на стоката

9v 500m A Регулирани, 2.1 mm x 5.5 мм, Центар Негативни Поларитетот Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам, Бучава без Операција.Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема. 9v 500m A Регулирани Напојување.Филтрирана за Нула Потпевнувам.Бучава Слободни Напојување.Центар-Негативни Поларитетот. 2 Метар Заоблени Дебели Кабел. 2.1 mm x 5.5 мм Пролет Монтирани Совет за Безбедна Конекција.Енергетски Ефикасни Наменета за Музичка Опрема.

R

Слични производи