.

.

Fancyes Дрвени Бебе Играчки Montessori Играчки Поставени Дрвени Алчни Играчки Дрво Прстени Играчка - Насмеани Rattles

Fancyes Дрвени Бебе Играчки Montessori Играчки Поставени Дрвени Алчни Играчки Дрво Прстени Играчка - Насмеани

DEN 239.76
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дрвени Образовни Teether Montessori Играчки.Мали делови не е за деца под 3 години.Игра под старателство на возрасните.Одлично за обука babys слух, визуелно-моторните вештини око-рака координација, когнитивни Учење и набљудување.Направен од висок квалитет на природно дрво, парична казна изработка органски дрво полски, безбедни за бебе дете игра.Најдобра Играчка Подарок за бебето, чувствителен, teething алчни развој.Тоа го слушам чупка развие бебињата се интересни.Опис : - Дрвени Образовни Teether Montessori Играчки. - Направен од висок квалитет на природно дрво, парична казна изработка s слух, визуелно-моторните вештини & око-рака координација, когнитивни Учење и набљудување. - Мали делови не е за деца под 3 години.Игра под старателство на возрасните.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Боја : Дрво - Факултативна : - Јајце Првенство : 4.6x6.8cm/1.81x2.67inch, Топка со Дијаметар : 4cm/1.57 инчен - Rattles : 7x7cm/2.75 инчи - Прстени Топка : 7.8 cm/3.06 инчен - Box : 4.8x4.4x4.8cm/1.89x1.73x1.89inch - Насмеани Rattles : 7.4 cm/2.91 inch Package Вклучува : 1 Парче Бебе Дрвени Toys Note : ве Молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни бои.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

R

Слични производи