.

.

Професионални Изборот на Сантијаго Equisential 600D Коњ и Пони одѕивот на гласачите Ќебе

Професионални Изборот на Сантијаго Equisential 600D Коњ и Пони одѕивот на гласачите Ќебе

DEN 1439.76
Количината на стоката

Equisential 600 Denier 250 Грам Пополни Сантијаго Шема Рамо Gussets Двојно-Тока Пред Затворање Руно на Withers Отстранлив Нога Ремени Прилагодливи Пред Snap Затворачи на Овој Професионален Избор зима ќебе е изградена од 600 denier rip-стоп надворешната школка што е водоотпорен и дише и 250 грам Holifil изолација за да се задржи коњи топло.Рамо gussets овозможи целосна слобода на движење.Двоен-тока пред затворање е целосно прилагодливи за само правото одговара.Руно на withers спречува грива убивам.Removeable нога ремени помогне да се обезбеди ќебе.Прилагодливи пред предвремени затворање обезбедува совршено се вклопуваат на вратот маска.

R

Слични производи