.

.

JUSTSILEI Замена На Жилет Фолија на Главата 32B 32S 21B Главата Сечилото одговара за Браун Cruzer6 Серија 3 301S 310S 320S 360-ТИ 30 ГОДИНИ 3010S 3020S 350S 350cc Хлапак Додатоци

JUSTSILEI Замена На Жилет Фолија на Главата 32B 32S 21B Главата Сечилото одговара за Браун Cruzer6 Серија 3

DEN 1118.40
Количината на стоката

Материјал : ABS + ' Рѓосувачки Челик.Модел : 32b 32 S 21b.Промена на главата може да се врати на перформансите на 100% жилет и изострен повнимателно.Погоден за кожата.Тоа е направен од високо квалитетни материјали, и бричење на главата е континуиран, ефикасен и лесен за употреба.Ве молиме имајте на ум дека ова е само замена на хлапак главата.Материјал : ABS + Нерѓосувачки Steel Model : 32b 32 S 21b.Пакет се Вклучени : 1 кутија лента (1 парче + 1 алатка)одговара за модели : одговара за модели : 300, 320, 330, 340, 360, 370, 380350 CC, 370 CC, 390 CC, 395 CC320 S-3, 340 S-3, 350 CC-3320 S-4, 330 S-4, 340 S-4, 345 S-4, 350 CC-4, 350 CC-5, 360-ТИ-4, 360-ТИ-5, 370 CC-4, 380 S-4,390 cc-4 Fit за cruzer6 чистење razor1. Модел : 390cc Type : 57722. Модел : 380 Type : 5773.3. Модел : 350cc, 370,370 cc Type : 5774.4. Модел : 340 Type : 5775.5. Модел : 320, 330 Type : 5776.6. Модел : 300 Type : 57787. Модел : 360 Type : 5779.8. Модел : 330 S-4, 320 S-4 Type : 5415.9. Модел : 340 S-4 Type : 5414.10. Модел : 360-ТИ-4 Type : 5413.11. Модел : 370cc-4,350 cc-4,350 cc-5 Type : 5412.12. Модел : 390cc-4 Type : 5411.13. Модел : 380 S-4 Type : 5416.Забелешка : ве Молиме проверете модел # & type # & Type # Некои модели имаат два различни typesx ако вашиот жилет е 300, исто така треба да се провери #.Тоа треба да биде 5778.

R

Слични производи