.

.

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Преносни Ручек Сад за Студенти, Leakproof Бенто Кутија со Поделени Прегради за Возрасни & Деца, Сина

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија, Преносни Ручек Сад за Студенти, Leakproof Бенто Кутија со Поделени Прегради

DEN 671.76
Количината на стоката

Совршен Квалитет : Ова 304 од не ' рѓосувачки челик ручек кутија е совршен за ручек кутија за да можете да уживате во вкусна храна.Може да се стави различни вкусови на храна внатре.Овој ручек кутија е дизајниран со повеќе прегради да ви помогне во одржување на вашиот навики за јадење.Со Повеќе Прегради : Повеќе прегради може да се одржи и посебен зеленчук, овошје и закуски, избегнување на храната мешање за да се задржи оригиналниот вкус на храната.Лесен за Чистење : внатрешноста на нашиот ручек кутија е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е лесно да се исчисти, не е лесно да ' рѓа, издржливи и отпорни на корозија.Повеќекратна Употреба : Нашиот ручек кутија може да се користи како мобилен телефон држачот.На ручек кутија има прибор за јадење простор за складирање на капакот за лесно складирање на стапчиња за јадење и лажици.Leakproof и Корисна : Нашиот ручек кутија има запечатување силикони на капакот за да се спречи протекување.Постојат и токи на сите четири страни за да се обезбеди лесно отворање и затворање.Опис : Нашиот Ручек Кутија е премиум, светлина, преносни да ви помогне да носат вашата омилена храна кога сте во движење.Спецификации : Име : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Ручек Box Material : 304 од не' рѓосувачки челик +PPSize : како shown Packing Листата : Ручек Кутија (слободен стапчиња за јадење и со лажица се Вклучени) *1 Important : капакот на овој ручек кутија е направен од PP, така што Не Може да се стави во микробранова печка.Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, бојата на објектот и тоа што е прикажано на сликата може да имаат нијанса.Поради рачни мерења на локации, може да се толеранцијата на производ големина.

R

Слични производи