.

.

WNDFX Симпатична Индустриски Ретро Личност Метал водовод Маса Светилка Steampunk Индустриски Дуктус Цевка Светилка Студија Спалната соба Ноќни Ноќ Светлина Креативни Г?

WNDFX Симпатична Индустриски Ретро Личност Метал водовод Маса Светилка Steampunk Индустриски Дуктус Цевка Светилка

DEN 2404.56
Количината на стоката

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.Големина : должината и висината на светилка се 6.6 инчи со 8.2 инчи.Помали, за ваша погодност, можете да ги ставите на маса светилка, каде што тоа е најпотребно.Ставете ја на маса или ноќни маса и чувајте го на чиста и елегантен под топла светлина.Материјал : Овој производ е направен од метал железо материјал.Површината на светилка тело е насликан.Дизајнот е едноставен и дарежлив, текстурата е во ред, светлината е јасно, осветлувањето е топло и удобно, и текстура е стабилна.Мулти-функција : Оваа едноставна табела светилка усвојува E27 / E26 / E14 универзален стандард база 40 W (со исклучок на сијалица), кој е најсоодветен за спална соба, дневна соба, канцеларија, бар, кафуле, bookcase или студија.Оваа мала маса светилка е исто така добар подарок за пријателите и семејството.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.WNDFX бренд во Кина 11 години.Комбинирајте го Со едноставен и уникатен дизајн, светилка постави е идеална украси за вашиот дом, кој може да го претворат вашиот дом во модерен, класичен, современи атмосфера.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!Тип на производ : Индустриски Табела Lamp Style : индустриски style Color : 'рѓа color Material : iron Size : 6.6 инчи * 8.2 inches Voltage : 110 V -220 V (вклучени)Моќност : 30 W - 40 W (вклучени)Прекинувач : push копчето switch Lamp носителот : E27 / E26 / E14 (компатибилен со E27 / E26 / E14-LED, компатибилен со E27 / E26 / E14 блескаво светилки)Со извор на светлина : нема светлина source Applicable места : дневна соба, студија, спална соба, villa Packing : 1 * Индустриски табела светилка【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.

R

Слични производи