.

.

Пица Рокер Машина,Од Не 'Рѓосувачки Челик Сечилото На Нож Со Дрвена Рачка & Надгради Маска,Голема Пица Slicer/Сламен Покрив,Добра Кујна Алатка - 14

Пица Рокер Машина,Од Не 'Рѓосувачки Челик Сечилото На Нож Со Дрвена Рачка & Надгради Маска,Голема Пица Slicer/Сламен

DEN 358.80
Количината на стоката

Надгради заштитна сечилото маска,полесен за употреба и чување.На mezzaluna "половина месечина", ножот и класичната двојно се справи со тоа, грантови крајна контрола при сечење, сечкање, dicing и mincing скоро било која храна во вашата кујна!.Различни од тркала ролери машина или обичен пита slicer, на пица нож парчиња лесно преку вашата пица без туркаат настрана вашата пица toppings.Мулти-функционални mezzaluna нож,еден остар Slicer сечилото да се исецка билки, кромид,чоколадо,овошје и ореви.Со пластични заштитна обвивка за безбедно ракување и лесно складирање.Машина за миење садови безбедно. 12 месеци гаранција : замена или целосно враќање на средствата.На пица машина е, направени од храна одделение од нерѓосувачки челик и дрво рачки, криви труд-заштеда на дизајн.Со остар ќе најдете неверојатно е особено соработува со дрвени пица кора/шпатула, гребло и пан.Димензија : L 14 X W 4.33 X H 0.71 inch.Net Тежина : 9.5 унца.Пакет содржи : 1 x Пица Машина со заштитна маска.

R

Слични производи