.

.

Пакување од 2 1x4 ft 12 x 72 Ѕид Монтирани Полици Гаража Чување на Решетката да се Монтира на Ѕид Виси Полиците, Бела

Пакување од 2 1x4 ft 12 x 72 Ѕид Монтирани Полици Гаража Чување на Решетката да се Монтира на Ѕид Виси Полиците,

DEN 959.76
Количината на стоката

Собранието е едноставна, многу удобен, вклучувајќи хардвер, лесен за инсталација од страна на едно лице, без да го одложи за долго време.Инсталација образец помага да се инсталира на дупки, што ја олеснува вашата инсталација и ги зачувува вашите инсталација време.На шупливи дизајн ќе биде повеќе вентилирани, може да се стави на зеленчук и овошје, така што ќе може да се одржи свежа.Повеќе здрав и стабилен, на тока дизајн со Велкро може да ја спречи на протезата од паѓање или виткање.Структурата може да се обезбеди безбедно оптоварување на и до 300 килограми, па може да се користат со доверба.Погоден за одредување на ѕид нокти или цврсти бетонски ѕидови.Овозможува погодност за вашиот дом живот.Овој ѕид-монтирани складирање полица заштедува простор за вас и не заземаат површина, така што има повеќе простор да се организира и други предмети.Инсталација образец им помага на инсталацијата дупка, што ја олеснува вашата инсталација и заштедува До вашата инсталација време.Повеќе здрав и стабилен, на тока дизајн со Велкро може да ја спречи на протезата од паѓање или виткање.Собранието е едноставен и многу удобен.

R

Слични производи