.

.

3d Bald Eagle Печати Usb Ранец, Туристички Ранец Со Полнење преку Usb Порт

3d Bald Eagle Печати Usb Ранец, Туристички Ранец Со Полнење преку Usb Порт

DEN 1272.00
Количината на стоката

Направена Од Отпорен На Вода И Издржливи Полиестер Ткаенини Со Метални Патентите.Се Обезбеди Безбедна & Долготрајна Употреба Секојдневниот & Викенд.Ви Послужи И Како Професионална Канцеларија Работи Во Чантата,Тенок Usb Полнење Bagpack,Колеџ Средно Училиште Голема Студентите Ранци За Момчиња,Девојки,Тинејџерите.Производ Перформанси : На Оваа Високо-Квалитетни Голем Капацитет Ранец Има Некој Usb Кабел За Податоци И Музика Џек, Што Ќе Ви Овозможи Да Ги Слушате Песните И Полнење Во Еден Чекор.Мулти-Простор Џебови : Главната Џеб Може Да Се Одржи Книги, Документи Или Облека, И На Свој Компјутер За Замрзнување Може Да Се Одржи 13-16 Инчен Лап-Топ Компјутери.Удобно И Фирма : Удобно Струење Назад Дизајн, Дебела И Мека.Мулти-Двострано Вентилирани Влошки Ви Обезбеди Со Максимална Назад Поддршка.Дише И Прилагодливи Рамо Ремени Се Намали Притисокот Врз.На Багажот За На Рака Им Овозможува На Ранец Одговара На Багаж/Куфер, Слајд Во Текот На Багаж Исправени Се Справи Со Цевка За Полесно Носење.Со Скриени Анти Кражба Џеб На Грбот Заштита На Вашите Вредни Предмети Од Крадци.Добро Направени За Меѓународни Авионски Патувања И Ден Патување Како Патување Подарок За Мажите.Со Вграден Usb Конектор Надвор И Изградена Во Полнење Кабел Внатре,Овој Usb Ранец Ви Нуди Лесен Начин Да Го Полните Телефонот Додека Пешачите.Тоа Е Одлична Техника Подарок За Него Од Жена ми, Ќерка ми И Син.Ве молиме да се Напомене Дека Овој Ранец НЕ е Самата Власт, Полнење преку Usb Порт Само што Нуди Лесен Пристап За Полнење.Удобно Мека Поместена Назад Дизајн Со Дебела Но Мека Мулти-Panel Вентилирани Баласт, Ви Дава Максимум Назад Поддршка.Дише И Прилагодливи Рамо Ремени Ублажување На Стресот На Рамо.Пена Поместена Врвот Рачка За Долго Време Се Носат На.

R

Слични производи