.

.

JTao Бебе Пелена Торба Ранец со Количка за Креветчето Пелена Вреќи за Бебе Момче Девојка Преносни Бебе Кеси со Менување Станица Патување Bassinet Водоотпорен Голем Капа?

JTao Бебе Пелена Торба Ранец со Количка за Креветчето Пелена Вреќи за Бебе Момче Девојка Преносни Бебе Кеси

DEN 815.76
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ????【Преносни Количка за Креветчето】 : Ова пелена торба со количка за креветчето е специјално наменета за родителите на новороденчињата, и кога ќе излезе, ќе може да се носи во рака, го носат на грб или висат на шетач.Ова бебе торба е лесно да се соберат, побрзо да се инсталира и да се отстрани со 2 количка за прачки, па ќе бидете во можност да се грижи за вашето бебе подобро и повеќе пригоден начин. ????【Мултифункционален Бебе-Торба】 : бебето ранец со менување станица и USB charing порта е голем капацитет да ги собере сите на вашето бебе производи, како што се бебето шишиња, бебе играчки, бебе ќебиња, итн.Додека тато и мама имаат патување, бебе, исто така, можат да уживаат во пространа чисти удобно област создадена од страна на менување станица со сенка завеса и мека подлога за да имаат нап или менување пелени. ????【Безбедност Материјал & Висок Квалитет】 : На пелена торба е направен од водоотпорен и солза-доказ материјал (надворешниот Оксфорд ткаенина, внатрешниот најлон ткаенина), кои можат ефикасно да се заштити содржината на торбата.И не е водоотпорен патент торба во внатрешноста на ранец за чување на мокра крпа и крпи.Должината на рамо, рака може да се прилагоди слободно, која може да го поддржи рамо лесно и удобно и ефикасно заштита на мајката половината и карлицата. ????【Погодно & Удобно】 : голем отворање дизајн на пелена торба, го прави лесно за вас да се извади на предмети што треба од чантата.И три изолирани бебе шише кеси во предниот пакет помош задржи течноста температура високи и ниски.Купето на задната страна од пелена торба tote може да се користи за чување на вредности.Она што'more, корисна ткиво & брише страна џеб погодно за бебе градинка во секое време. ????【100% Задоволството на Клиентите】: Оваа пелена перниче е многу погоден за секоја нова мајка, и може да се користи и како подарок за бебето момчиња или девојчиња.Ние придаваат големо значење на клиентите искуства и предлози.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате директно.Се надеваме дека секој од нашите клиенти може да биде 100% задоволни.Боја : Црвено-зелено-сина.

R

Слични производи