.

.

Супер Мов 21707 Ирваси Мов Конзервирани, Chartreuse, 4-Унца

Супер Мов 21707 Ирваси Мов Конзервирани, Chartreuse, 4-Унца

DEN 887.76
Количината на стоката

Ирваси мов зачувани.Омекнат и боја зголемена за траен убавина.Идеален за покривање на почвата и облекување сад растенија.Достапни во chartreuse боја.Овој производ тежи 4 унци.Оваа ирваси мов конзервирани прозорец кутија пакет е идеален за покривање на почвата и облекување сад растенија.Омекнат и боја зголемена за траен убавина.Чист и лесен за користење и овозможува на земјата да ја задржи влагата подолго.Достапни во chartreuse боја.Опфаќа околу 200-кубни инчи.Овој производ тежи 4 унци.

R

Слични производи