.

.

Бебе Teething Ѓердан за Мамо, Силикони Teething Зрнца, BPA Free (Бела, Нане, Сива, Navajo Вајт)

Бебе Teething Ѓердан за Мамо, Силикони Teething Зрнца, BPA Free (Бела, Нане, Сива, Navajo Вајт)

DEN 294.96
Количината на стоката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.КВАЛИТЕТ : НОВА Колекција, рачно изработени Дизајнер Teething Ѓердан за Мајка ми.МАЈКА ОДОБРЕН : Храна Одделение Премиум Квалитет Chewable Силикони, Повеќе Џвакање Текстури, BPA Free, Без phthalates, кадмиум, олово, или метали.СОВРШЕН ЗА БЕБИЊА : Инстант teething олеснување и масажа на непцата.Го стимулира визуелно-моторни и сензорни развој.SAFE : Тестирани за хемиски и физички согласност од акредитирана лабораторија во САД.Машина за миење садови безбедно да се задржи бебето микроб слободни.GUARENTEED : Доживотна Гаранција.Дизајниран од страна на Мајки Секој ѓердан е рачно изработени со внимание.Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет teething ѓердани за мајки Нашите teething ѓердани се : - 100% BPA-free, Храна одделение силиконски teething монистра.Не phthalates, кадмиум, олово, или метали. - Безбедноста е наш приоритет!Безбедност ЗАВЕРЕНА во САД од страна на акредитирани тест лабораторија!Заврзана исклучување chewable монистра го чува безбедно со пауза далеку затворач. - Перат.Машина за миење садови Безбедно (Врвот Rack) Докажано Придобивки за Вашето Бебе - Лечи teething болка и го намалува drooling - го Поттикнува сензорни развој - го Смирува бебето непцата обезбедување teething олеснување и удобност Дизајнер ѓердан за мамо, совршен за бебето.Прави teething процес толку многу полесно и стилски!Вклучува Бесплатен Простор За Складирање Подарок Торба!Бидејќи овие се рачно изработени материјали се ограничени!.

R

Слични производи