.

.

ASKOR Тагирање Пиштол за Облека (2000pcs Barbs, 6 Метални Игли & Организатор Торба) | Бутик Материјали Цена - Облека Тагови и Етикети Цена Пиштол за Облека - Божиќ Подароци

ASKOR Тагирање Пиштол за Облека (2000pcs Barbs, 6 Метални Игли & Организатор Торба) | Бутик Материјали Цена

DEN 263.76
Количината на стоката

Облека тагирање пиштол доаѓа со ознака пиштол refills : 5 екстра метални игли и 2000 сврзувачки елементи.Како да се поправи тагирање пиштол?.Во случај на пиштол џем, отстранување на додатоци и игла, потоа да инсталирате игла и прилози назад до нивните позиции како што е прикажано во упатството. ????【НЕПРЕЧЕНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ】 Овој производи, означување пиштол лесно може да се користи на различни облека и ткаенини како памук, лен, тексас, полиестер, волнени, ватенка и други меки материјали.Додадете прилог лента на врвот Т-облик слот и да се поттикнат во пиштол нежно се додека не стигне до крајот и ќе слушнете клик звук. 2000x 2 Инчен Barbs.Ве молиме погледнете го упатството.Како да го промените игла на тагирање пиштол?.Додека континуирано користење на облека ознака пиштол, понекогаш прилог заглавени во иглата и метеж пиштол кој лесно може да се ресетираат. ????【НАЈДОБРО ЗА ПРОДАЖБА НАСТАНИ】 Нашата облека tagger пиштол со ознаки е вашиот најдобар придружник за да се постигнат големи продажбата на онлајн продавници за облека, бутици, пратката и гаража за продажба.Ние продаваме искуство, не само производ. 1x Стандард за Означување Пиштол.Вашата ознака пиштол е преполн да ја користите.Следат инструкции за употреба предвидени во производот manual за да се избегнат компликации.Ние сме вашите партнери и ние сакаме да ви помогне да станат успешни во вашиот бизнис и секојдневниот живот. 1x Ткаенина Торба.Во случај на чести притискање, размислете за замена на игли.Користете tagger пиштол за облека на отклонување на облека за да се избегне оставајќи истакнати дупка на ткаенина.Ние сме вашите партнери и ние сакаме да ви помогне да станат успешни во вашиот бизнис и секојдневниот живот. ????【ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ】 Можете да најдете инструкции чекор по чекор во видео галеријата и уште Ако имате било пребарување или да го најдете некои потешкотии со користење на овој производ, тогаш ни порака веднаш за непосредна ????резолуција.Она што е тагирање пиштол се користат за?.Потоа стави нов игла во иглата слот додека усогласување тоа и со пиштол слот и сврти го кодот од лево кон десно. 6x Метални Игли.Тоа е препорачливо да го користат овој стандард облека tagger на парична казна облека, тешко кожа и свила материјал.Нашите мало тагирање пиштол е силна, лесен за употреба, издржливи, сигурен и имаат удобен зафат што не се скрши, џем или неисправност, како и други достапни производи на пазарот.Можете лесно може да дознаам како да се стави гаража продажба ознаки на облека и други предмети што сакаат да го продаде, затоа не трошете пари на други евтини производи.Зошто мојот тагирање пиштол не работи?.Тоа е широко се користи за да додадете ознака етикети на облека да го продаде.Ние веруваме во правење на долгорочни односи со нашите клиенти и за кои ние се задржи на задоволство на нашите клиенти на outmost приоритет.Имаме направено ознака пиштол за облека кои се направени само со оглед на потребите на нашите клиенти и партнери. ????【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Оваа ознака пиштол за облека со ознаки доаѓа со упатството што го прави можете лесно да го користите.Ознака пиштол е стабилна и здрав за употреба на големи настани без да се во согласност притискање и кршење.Оваа Ознака пиштол не би предаде ако го следите предвидени инструкциите правилно.????【РАБОТИ ОДЛИЧНО】 Облека ознака пиштол работи одлично, бидејќи таа е направена од високо квалитетна ABS пластика кој гарантира дека ќе добиете најдоброто искуство во исполнување на вашата цел.Како да се користи тагирање пиштол за облека?.Како да се вчита тагирање пиштол?.Нашите мало тагирање пиштол е силна, лесен за употреба, издржливи, сигурен и имаат удобен зафат што не се скрши, џем или неисправност, како и други достапни производи на пазарот.

R

Слични производи