.

.

256 Џебови Instax Мини Фото Албум за Fujifilm Мини 11 90 70 40 8 9 7s Инстант Камера, Polaroid Snap Оди ПИК-300 Z2300 ,SocialMatic Инстант Камери & Zip Инстант Печатач (Магијата Сина )

256 Џебови Instax Мини Фото Албум за Fujifilm Мини 11 90 70 40 8 9 7s Инстант Камера, Polaroid Snap Оди ПИК-300

DEN 1588.80
Количината на стоката

????【Компатибилен Со】 - Компатибилен со филмови направени од страна на fujifilm instax мини Li Play 11 90 70 40 50-ТИТЕ 26 25 9 8+ 8 7 S instax flim камера, мини ЛИНК /Споделување на СП-1 печатач, Polaroid Snap/ Snap Допир/ ПИК-300/ Z2300 инстант камери & Нане и Поштенски фото печатари,LG PD 233/ LG PD 239/2 X3 инчен Име картичка. ????【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - 256 Џебови】- Држете 256 филмови во вкупно, овој албум содржи 64 индивидуални страници со 4 фотографии по страна, се отвора како книга, за лесно прегледување.Најдобро за свадби, ангажмани, graduations, бебе, фотографии или други arty опсесии. ????【СЕОПФАТНА PTOTECTION】- Премија на вегетаријанската кожа капак и јасно внатрешниот џеб се модата и издржливи.Стабилна врска помеѓу капакот и внатрешните страници гарантира висок квалитет.Тока дизајн го прави фото складирање повеќе безбеден. ????【Убав и Едноставен】- Модерен и едноставен дизајн, практичен дизајн и исклучителна изработка комбинираат практичност со модата, Убав и едноставен албум. ????【ПОВЕЌЕ намени】- лесна и мека фото албум, може да се врши во вашата торба за да ги покажете вашите најдобри инстант фотографии или стави дома како декорација.Исто така погоден за Денот на Вљубените, Божиќ, Годишнина, Ден на Мајката, денот на Благодарноста подарок.Патување Сними албумот, Свадбен албум, Бебе расте албум, Роденден и Годишнината албум.Различен од другите албуми, ние ги користиме СТП кожа како материјал за да се направи маска на албумот книга, Направи албум погледнете повеќе пронаоѓа.Fujifilm Instax Мини 11 / Мини 9 / Мини 8+ / Мини 8 / Мини 90 / Мини 70 / Мини 40/ Мини 50-тите /Мини 26 / Мини 25 / Мини 7s / Мини Li Play Камерата / Instax Мини Линк Печатач / Instax Споделување на СП-2 Printer Polaroid Нане Instant Print / Snap / Snap Допир / ПИК-300 /Оди Сè Кутија Камерата / ZIP Printer HP Затегнувачки Печатач / HP Затегнувачки 2-во-1 KODAK Printomatic Дигитални Инстант Печатење на Камерата / Мини ШУТ / Мини 2 HD Печатач / НАСМЕВКА Инстант Печати Дигитална Камера Печатач / ЧЕКОР Допир Инстант Печати Дигитални Camera Canon IVY CLIQ+2 / IVY CLIQ2 / IVY CLIQ / IVY CLIQ+ Инстант Камера Печатач / Ivy Мини Фото Печатач.

R

Слични производи