.

.

DEFAHN Смешно Близнаци Бебе Bodysuits Момчиња Девојчиња Rompers 2 Близнак Pack Појавување на Облека, Облека за Новородено Бебе

DEFAHN Смешно Близнаци Бебе Bodysuits Момчиња Девојчиња Rompers 2 Близнак Pack Појавување на Облека, Облека

DEN 383.76
Количината на стоката

Предвремени затворање.Смешни печатени дизајн на меки памучни кошули за удобност и мекост.Сет од 2 унисекс близнаци бебе onesies.Големини : новородено до 24 месеци. 3-snap дното на затворањето, за лесно да го промените пелена.Совршен подарок за очекува мајка ,бебето туш,фотографии, специјални настани, родендени,итн.Кој работи на светот?Близнаци!Овој сет вели дека сето тоа.Совршен подарок за секој управување со двојна неволја близнаци.Нашите две појавување на кошули од Суштинско значење за секое новородено и голема стилски за подарок за бебето тушеви дека новите родител ќе го цениме!Облека за вашето бебе во уникатен, стегнати дизајн направи совршен само за нив.ОБЛЕКА КАРАКТЕРИСТИКИ : -изработени од 100% мека памучна -Машина за миење -3-snap дното затворање -Еластичен ребрести деколте, за лесно on/off-Смешно стил Копирате и Залепите ,Купи Еден Добиете Еден БЕСПЛАТНО големини на avaiable : 0-3 месеци 3-6 месеци ,6-9 месеци 9-12 месеци ,12-18 месеци,18-24 месеци Големина на Табелата(Новороденче - 2 Години Дете) : Возраст 0-3 M : Тежина 8-12.5 кг (3.6-5.7 kg) должина 21.5-24 инчи( 55-61 cm) Возраст 3-6 M : Тежина 12.5-16.5 lbs (5.7-7.5 kg) должина 24-26.5 инчен( 61-67 cm) Возраст 6-9 M : Тежина 16.5-20.5 lbs (7.5-9.3 kg) должина 26.5-28.5 инчи( 67-82 cm) Возраст 9-12 M : Тежина 20.5-24.5 lbs (9.3-11.1 kg) должина 28.5-30.5 инчен( 72-78 cm) Возраст од 12-18 МИЛИОНИ : Тежина 24.5-27.5 lbs (11.1-12.5 килограми) должина 30.5-32.5 инчен( 78-83cm) Возраст 18-24 M : Тежина 27.5-30lbs (12.5-13.6 кг) должина 32.5-34inch( 83-86 cm) Пакет се вклучени : 2 x близнаци младата romper Ако имате било каков проблем pls ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме и убав ден!.

R

Слични производи