.

.

Primo Набавка на Мебел Движат Алатка - Тешка Мебел Лизгачи - Лесно Двигател Алатка во Собата за Статистика & Домашен Мебел - Тешка Lifter Движат Комплет - Пакет се Движат Си

Primo Набавка на Мебел Движат Алатка - Тешка Мебел Лизгачи - Лесно Двигател Алатка во Собата за Статистика &

DEN 719.76
Количината на стоката

Тешки Челик.се движат алатка.ВАШАТА КРАЈНА ЛОГИСТИКА АЛАТКА за ПОЛНЕЊЕ : Совршен за кревање и транспорт на тешки предмети со нозе!Се движат pianos, тешки маси + столици и други 4 нозе тешки мебел лесно со овој мулти-насока се движат количка.МЕБЕЛ ДВИЖАТ ЛИЗГАЧИ со ЗАВРТУВАЊЕ ТРКАЛА : сигурно Ќе љубов како новата & подобрена верзија на Primo Набавка на мебел лизгачи со lifter алатка е многу полесно да се користи!Сега со лесно вртливата мебел/апаратот тркала, вие сега ќе биде во можност да се движат & лифт мебел и други големи предмети, без разлика колку се тешки се тие.Само место на кревање алатка под објект и подигнете ја нагоре, држејќи го цврсто да се справи со.Место на 4 вртливата ролки под четири страни.Потоа само да се повлече/планирам во која било насока.ЕФИКАСНИ се ДВИЖАТ ЛИЗГАЧОТ LIFTER АЛАТКА за НАСЛОВНА & БИЗНИС : Со леснотија на користење & погодност нашите мебел џек се движат комплет носи, тоа не е изненадување што се користи во многу апликации.Дали за дом, канцеларија релокација или бизнис уредување, Primo Снабдување ветува брзо, едноставно и лесно се движат во секое време, насекаде.Го користите како вашиот оди до троседот двигател, фрижидер тркала, кревет лизгачи, книга полица lifter двигател, апарат двигател, и тешки објект двигател, меѓу другите.ТЕШКИ SMART ЛИЗГАЧИ се НАПРАВЕНИ од ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : не Грижете се како нашите Мебел Lifter Двигател Алатка за Полнење може да се укине и да се движат предмети како тешки како и 150 килограми или 330 килограми!И да се даде вредност за вашите тешко заработени пари, ние се сигурни дека можете да го користите овој мебел се движат помошна алатка за долго време.Направени со дебели трајни челик, засилен ПВЦ пластика со анти-лизга дизајн, и апаратот ролки, кои се дизајнирани за да ја ротирате во 360 степени, дури и во силни триење сила.АПАРАТОТ & МЕБЕЛ ЛИЗГАЧОТ ПОСТАВИ НАПРАВЕНИ за ваша БЕЗБЕДНОСТ & ПОГОДНОСТ : Тука во Primo Снабдување, тоа е нашата единствена мисија да го направат вашиот живот полесно.Но, што е уште поважно, ние бидете сигурни дека сите наши решавање на проблемите производи се издржливи и сигурни.Тоа, рече, ако има нешто за нашите мебел двигател поставите или апаратот двигатели со тркала кои не е на исто ниво со вашите очекувања, едноставно да допрат до нас, па ние може да се направи нешто подобро.Овој мебел lifter алатка е специјално направени за вашето задоволство.Без разлика дали сте го релоцираат бизнисот или прават некои преуредување, се движат мебел може да биде голема работа.Но зарем не би било страшно ако може да се движат мебел, без потреба да побарате помош?Благодарам небото за PRIMO НАБАВКА на Мебел Движат Постави Алатка која може да ви помогне ефикасно да се движат и лифт тешки мебел, без ангажирање на професионален двигатели и уште поважно, без повреда на себе!.

R

Слични производи