.

.

Пар на Синџир Линк Самостојно Затворање на Шарки Комерцијални Одделение | Повеќе Големини | Многу Тешки (2 Портата X 2 Пост)

Пар на Синџир Линк Самостојно Затворање на Шарки Комерцијални Одделение | Повеќе Големини | Многу Тешки (2 Портата

DEN 1222.80
Количината на стоката

Ако сте во потрага за квалитет на синџир линк портата зглоб, не гледам понатаму.Овој зглоб се супер силни и ќе трае цел живот.Тензијата ќе го затворите дури и најтешкиот гејтс.Се продаваат во пар (две шарки) сите ќе монтажа хардвер.

R

Слични производи