.

.

ЏИН-НИ JINAccessories 3K-01 Професионални dslr фото Објектив од не ' Рѓосувачки Челик Spanner Клуч Отворена Поправка Алатка за Електроника Камера Додатоци

ЏИН-НИ JINAccessories 3K-01 Професионални dslr фото Објектив од не ' Рѓосувачки Челик Spanner Клуч Отворена

DEN 376.80
Количината на стоката

Високо-квалитетни, професионални камера додатоци.Сите производи се произведени со професионална камера додатоци производители, кои совршено одговараат на вашиот опрема.Ако имате било какви прашања во врска со производите, можете да не контактирате преку е-mail, и јас ќе ви помогнат.Тоа е направен од високо-квалитетни суровини и има долг работен век, со што е високо-квалитетни снимање искуство.Во случај да има било каков проблем со производот што сте го добиле, можете да контактирате со нас за да ја за вас. 3 K-01 Професионални dslr фото Објектив од не ' Рѓосувачки Челик Spanner Клуч Отворена Поправка Алатка.Добредојдени се да го нарачате.1. Направен од висок квалитет на 303 нерѓосувачки челик материјал.2. Професионална поправка алатка за да се размонтираат или соберете вашите леќи на камерата.3. Двојно главата дизајн, еден стан, другиот argute, погодно за различни леќа делови,4. Максимална отворање должина е 105mm.5. Ве молиме да работат carefulluy и професионално да се одржувајте ги леќите во добра состојба.

R

Слични производи