.

.

LUOKANGFAN LLKKFF Резервни Делови паметен Телефон Медиум Плоча Конектор Флекс Кабел за Galaxy Tab S5e / СМ-T725 Замена на Делови

LUOKANGFAN LLKKFF Резервни Делови паметен Телефон Медиум Плоча Конектор Флекс Кабел за Galaxy Tab S5e / СМ-T725

DEN 254.16
Количината на стоката

Тоа се користи за поправка на погрешни телефон, може да ги реши поголемиот дел од хардверски проблем.Заврши Сосема нов висок квалитет на замена на делови.Секоја замена дел е тестиран пред превозот и 100% работи.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

R

Слични производи