.

.

Деко 79 54289 Стакло Накит Кутија, 2 x 9, Сребро.

Деко 79 54289 Стакло Накит Кутија, 2 x 9, Сребро.

DEN 687.84
Количината на стоката

Димензии : 9x6x2 Тема : Современите Одраз Собрание : Нема.Крај : Транспарентно стакло и полиран финиш Материјал : Железо и стакло во Боја : Сребро.Нуди стилски простор за накит и други додатоци.Функционална оркестарот за vanities и облекување области.Елегантен дизајн оди добро со различни модерен декор. 9" x 2" Модерна одраз стакло накит кутија, чисто стакло правоаголен облик на кутија за накит , прстен рачка, рамка и шарки, со сребро полиран финиш направени од железо.

R

Слични производи