.

.

Kase Wolverine 95mm MCUV Магнетни Shockproof Калено Оптичко Стакло Филтер 95 УВ

Kase Wolverine 95mm MCUV Магнетни Shockproof Калено Оптичко Стакло Филтер 95 УВ

DEN 3358.80
Количината на стоката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 95mm Магнетни Multicoated Филтер.Машки 95mm Теми.Служи како Магнетни Адаптер.Прифаќа 95mm Леќа Капи.Shockproof Калено Оптичко Стакло.Издржливи и Практично Нераскинлива.Појачани, Лесно Чистење Горниот Слој На Вода, Масло, Прашина, Отпечатоци & Отпорен На Гребење.Други KASE Wolverine Магнетни Филтри можат да бидат поставени на врвот.Трампа Филтри Супер Брз.До 4 Kase Wolverine Филтри можат да бидат Поставени.Исклучително Лесен.Тежи 1.3 оз.Вклучува Пластична Чување.

R

Слични производи