.

.

HAAS Четка за Бели Коњи

HAAS Четка за Бели Коњи

DEN 430.80
Количината на стоката

Големина одговара за дами рака 7.87 инчен x 3.35 инч.произведени во Германија.со Кокосови влакна.Четка за тело од специјално избрани пластика (особено стабилна, перат со подобри хигиената, издржливост, подобар стисок на влакната).со кожна врвка за околу рака.Опис на производот специјална четка со мешавина на тесни, силна кокосови влакна.Особено корисна за чешлање на grays и бели коњи.Одличен за тврдоглави дамки.Size200 x 85 mm.Текстот со calevo.Сет Содржи : 1 x објект.

R

Слични производи