.

.

СЕТ од 6 Железо на/да се Шие На Армијата Везени Печ Applique воена Везови Мотив службеник трансфер

СЕТ од 6 Железо на/да се Шие На Армијата Везени Печ Applique воена Везови Мотив службеник трансфер

DEN 1761.60
Количината на стоката

Сет од 6 x Војска Везови Закрпи.Ве молиме погледнете ги сликите се предвидени за големината водич.Сет од 6 x Железо или да се шие на Армијата Везови Печ СОСТОЈБА : СОСЕМА НОВ Patch апликација : *Како да ги активирате топлина печат на вашиот patch *Топлина на вашиот железо до 400 степени/памук поставување *Пр-топлина ткаенина, каде што печ е да бидат поставени за 10-20 секунди *Место на топлина печат страна на крпеница за облека & покрие со парична казна платно за да се спречи боење или штета од железо *Притиснете го копчето за железо директно надолу за 30-40 секунди со колку постојан притисок што е можно (НЕ ОДИ НАЗАД & НАЗАД) *Вклучи облека внатре кон надвор и железо задната страна на patch за 20-25 секунди. *Нека се излади потоа ако рабовите се укине или да се обратат до повторете го чекор 4 до почитуваат безбедно. *Забелешка : се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. *Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.

R

Слични производи