.

.

Шминка Четка во Собата,Преносни Професионална Шминка Четки Кабуки Фондацијата Лице во Прав Руменило Concealers Сенки Четки Шминка Четка Комплет за Патување Шминка Чет?

Шминка Четка во Собата,Преносни Професионална Шминка Четки Кабуки Фондацијата Лице во Прав Руменило Concealers

DEN 1828.80
Количината на стоката

МЕКА и СВИЛЕНКАСТА на допир, четки се густи и во облик на добро.Меки, но цврст да се применуваат шминка, на влакната исто така не падне во текот на шминка процес за апликација.Се што ви треба за природен изглед на лицето и на очите шминка апликација е тука.Дали сенката за очи, веѓите, усните, и да се соочи со шминка совршено.Совршен за шминка lady и лица со нормална за чувствителна кожа и ќе не иритираат.Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа.Руменило и непречено да ги шири својата шминка начинот на кој ви се допаѓа.ПРОФЕСИОНАЛНА ШМИНКА BURSH СЕТ : Крошна Кревет Завеси 12 компјутери четки покрие прецизни и не се дуплираат шминка потреби, вклучувајќи и примена на очите, на лицето, усните, итн., да ви донесе исклучителна шминка, без разлика што сте почетник или професионалец.Премиум Синтетички Влакна Четка : Наежвам е мека, меки и густа доволно за да се мешавина од фондацијата и прав производи, на влакната не се лесно да се бранеа off.Без иритирачки и кожа-пријателски.

R

Слични производи