.

.

figatia 2X 6.5 Автомобил Говорникот Изолација Адаптер за Монтирање на Заградата Прстен за Хонда Град CRV

figatia 2X 6.5 Автомобил Говорникот Изолација Адаптер за Монтирање на Заградата Прстен за Хонда Град CRV

DEN 335.76
Количината на стоката

Внатрешен Дијаметар : 13cm,дебелина : 18mm.Говорникот изолација, длабочина полнила.Издржливи тешко пластична конструкција.Одговара за Автомобил серија,како што се за ГРАЃАНСКИ ДОГОВОР ГРАД CRV.Користи постоечките возило монтажа поени, и не бара сечење или дупчење.Опис : - Одговара за Автомобил серија,како што ОДГОВАРА на ГРАЃАНСКИ ДОГОВОР ГРАД CRV - Внатрешен Дијаметар : 13cm,дебелина : 18mm - Трајни тешко пластична конструкција - Говорник изолација, длабочина полнила - Користи постоечките возило монтажа поени, и не бара сечење или drilling Package Вклучува : 2 Pieces Говорникот Изолација.

R

Слични производи