.

.

3.5 mm Аудио Кабел, VENTION 3.5 mm Стерео ПОМОШЕН Кабел Машки да Машки Помошни ПОМОШЕН Кабелот позлатени Компатибилен со Слушалки, Smartphone, Стерео во Автомобил, Лаптоп, Говорн?

3.5 mm Аудио Кабел, VENTION 3.5 mm Стерео ПОМОШЕН Кабел Машки да Машки Помошни ПОМОШЕН Кабелот позлатени Компатибилен

DEN 119.76
Количината на стоката

♬【Универзална Компатибилност】3.5 mm Аудио Кабел е совршено погодна за секој уред со 3.5 мм помошен порта како што се Слушалки, Hi-Fi, Автомобил Стерео, Таблет, Лаптоп, паметни телефони, MP3 Плеер, Говорникот. ♬【Супериорен Квалитет на Звукот】Злато позлатен конектори може да се обезбеди висок квалитет на звукот и да понуди подобри перформанси за пренесување на сигнал и отпорност на корозија. ♬【Одлична трајност】во Споредба со оригинални аудио кабел, оваа аудио кабел има повеќе свиткување животот на повеќе од 10000+.Тоа што има висок квалитет метална школка, трајни внатрешни работи, ПВЦ животната средина-пријателски материјал и надворешни памук мрежа плетење слој, давање на кабел подолг живот. ♬【Лесен за употреба】Тенок 3.5 mm стерео аудио кабел им овозможува на 3.5 mm стерео приклучок за да биде лесно да се вклучи во вашиот џек за слушалки без преземање на исклучување на вашиот телефон случај. ♬【Она што Ќе Добиете за】3,5 мм Машки да Машки Стерео Аудио Кабли со Доживотна Гаранција и пријателски услуги на клиентите.Корозија-отпорни позлатени приклучоци ќе ви донесе стерео звук искуство за години.Емајлирани бакарни жици совршено пренесува звуците од вашиот музички плеер за да го автомобил стерео или звучник.Со прецизна врска технологија, секогаш можете да поседувате совршен конекција.Универзална Компатибилност:VENTION ПОМОШЕН кабел работи совршено на уреди со 3.5 мм помошен порта.Како на пример, автомобил стерео, звучници, MP3 плеер, слушалки и сите други аудио-играње уреди.Плетенка Најлон Дизајн:се Направи нашите аудио кабел за автомобил повеќе convienient да се носат и складирање.Уживајте во вашата музика во секое време и насекаде при патување.VENTION 3.5 mm Стерео Аудио Кабел -празник за ушите на љубителите на музиката.Корозија-отпорни позлатени приклучоци ќе ви донесе стерео звук искуство за years Enameled бакарни жици совршено пренесува звуците од вашиот музички плеер за да го автомобил стерео или speaker With прецизна врска технологија, секогаш можете да поседувате совршен конекција.Одличен за Подобар Квалитет на Звукот.Универзална Компатибилност:VENTION ПОМОШЕН кабел работи совршено на уреди со 3.5 мм помошен порта.Како на пример, автомобил стерео, звучници, MP3 плеер, слушалки и сите други аудио-играње уреди.Плетенка Најлон Дизајн:се Направи нашите аудио кабел за автомобил повеќе convienient да се носат и складирање.Уживајте во вашата музика во секое време и насекаде при патување.

R

Слични производи