.

.

Бујна Оркестарот 16T002857 Ела Чипка Кавга Туш Завеса, 72 x 72, слонова коска

Бујна Оркестарот 16T002857 Ела Чипка Кавга Туш Завеса, 72 x 72, слонова коска

DEN 314.40
Количината на стоката

100% Полиестер.Бујна Décor Ела е идеален бања туш завеса за вашиот неправеден елегантен, модерен или farmhouse оркестарот.Нежен, домот туш завеса со текстура, износени слоеви и чипка детали на дното.Мека, 100% полиестер платно туш завеса со уникатен, прилично дизајн за подобрување на вашиот простор.Мерки за 72 x 72 инчи со копчето дупки на врвот се овозможи лесна инсталација со било прстен или на кука.Поради деликатната природа на дизајнот, овие предмети се потполно суви и чисти препорачува.Брзо се трансформира во вашата бања во вашиот личен светилиште со овој прекрасен туш завеса.На долниот дел од туш завеса карактеристики слоеви од возбудува со чипка граници, давајќи му на овој туш завеса поглед кој создава Спа-како атмосфера.

R

Слични производи