.

.

Продавница Vac Нерѓосувачки Челик Преносни 5 Gal Влажни Сува Правосмукалка & Компресор (2 Парчиња) (Обновена)

Продавница Vac Нерѓосувачки Челик Преносни 5 Gal Влажни Сува Правосмукалка & Компресор (2 Парчиња) (Обновена)

DEN 1833.60
Количината на стоката

Чувајте вашиот дом, гаража, подрум, работилница, и автомобил се чисти со овој пренослив продавница вакуум.Лесен-за-се движи околу вашиот дом благодарение на цврсти рачки на врвот и страните, dolly поддршка со завртување тркала, и долго, 6-нога кабелот за напојување. 5-галон, од не ' рѓосувачки челик резервоарот е лесно да се чисти од внатре и од надвор.Уверение Обновена : Ова е Обновена производ, кој може да има ситни козметички несовршености.Вклучува продолжен за 90-ден се вратите прозорецот.За чистење на било неред, треба правото правосмукалка.Чувајте вашиот дом, работилница, и автомобил се чистат со помош на овој 2 пакување од Продавница-Vac Нерѓосувачки Челик Преносни 5 Литри Влажни/Сува Правосмукалка.Продавница-Vac 5 Литри 4.5 Врв HP Нерѓосувачки Челик Влажни / Сува Вакуум карактеристики е издржлив, лесен за чистење, од не ' рѓосувачки челик резервоарот.Овој вакуум ви обезбедува со моќни чистење за подигање на влажно или суво мензи во вашата гаража, работилница или во подрум.Се справи со било хаос со вклучени додатоци.Оваа продавница вакуум доаѓа со 7-нога 1.25-инчен дијаметар црево, 3 продолжување прачки, 1 пукнатина алатка, 1 gulper млазницата, 1 влажни/сува млазницата, 1 патрон на филтерот за, 1 пена ракав, и 1 филтер кеса.Тоа исто така двојки како компресор.Само прикачете го цревото на задната компресор пристаниште на удар нечистотија од оние тешко да се постигне места или трева исечоците од вашиот тротоарот.Оваа супер преносни влажни/сува вакуум зазема малку простор благодарение на својот компактен и лесен дизајн.Продавница вакуум се движи низ вашиот дом и гаража лесно со здрав носат рачки на врвот и страните, вртливата тркала, и долго, 6-нога кабелот за напојување.Воланот dolly целосно го опкружува продавница вакуум за да се спречи совет-overs кога ќе преместите.

R

Слични производи