.

.

kemei Мажите Reciprocating Cordless Жилет Хлапак Електрична Батерија Shavers Прецизност Брада Sideburn Тример Жилети Близнак Сечилото Мултифункционален Чешлање Жилет

kemei Мажите Reciprocating Cordless Жилет Хлапак Електрична Батерија Shavers Прецизност Брада Sideburn Тример

DEN 718.80
Количината на стоката

НАПОМЕНА : Ако хлапак повлекува вашата коса,ве молиме да користите тример избричат долга коса прв, а потоа ве молиме обидете се тоа по целосно полнење и да ја однесете до вашата кожа, овој проблем ќе биде решен.Дизајн : Два независни лебди фолија мрежа дизајн ја зголемува контакт област, со внатрешни остар нож, одговара лицето контури, го прави бричење без мртов простор, па дури и некои тешки делови може да бидат целосно се избричи.Безжична Дизајн : На cordless функција ви овозможува да го користите тример додека патуваат.Само полнење на тример за неколку часа и никогаш не се погледне за приклучување станица.Батерија Дизајн : На хлапак работи на акумулатори.Сега никогаш не се грижите за наоѓање на извор на енергија, користете го овој тример додека патуваат или кампување.Добар Подарок : Најдобрите подароци за мажи/тато/сопружници/партнери за денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и останатите празници за haircutting и брада се отстранува.Добиете вашето семејство изгледате одлично и да заштедите пари.Kemei Батерија Cordless Хлапак за Мажите Близнаци Сечилото Reciprocating Брада Жилет Лицето за Нега на Мултифункционален Силна Тример КМ-1102. Dual ножеви, Вклучувајќи нагоре и надолу лебди за близок, удобен и ефикасен отсекува на кривата на лицето.Push-up тример : Додадени за детали mustaches, бради и sideburns, исто така соодветен за вашата други потреба на телото. 2-начин на употреба : Уживајте флексибилност и практичноста со способноста да се избричат cordless или corded.Ергономски дизајн : се Вклопува во вашата рака со преносни големина која ви дава прецизни контроли.Флексибилност тело, лесно да се носат.

R

Слични производи