.

.

Awasa 2 Пакети 6ft 180 Степен USBType C Кабелот на Полначот на Игри Играње Кабел Компатибилен со Галакси Забелешка 20 Ултра/Забелешка 10 Плус/Галакси S21/S20/Галакси S10/LG V30 V20 G5,Google ?

Awasa 2 Пакети 6ft 180 Степен USBType C Кабелот на Полначот на Игри Играње Кабел Компатибилен со Галакси Забелешка

DEN 205.20
Количината на стоката

2 Пакети во Пакет!Должина на кабелот : 6ft.Уникатен ротација дизајн : Тип C полнење кабел може да биде слободен ротира за 180 степени, без разлика дали ќе се користи тоа нормално или играње игри не ќе влијае на вас, што го прави полнење повеќе удобен кога го користите вашиот уред.Може да заштедите пари на еден кабел.Брзо Полнење и Пренос на Податоци : Поддршка QC3.0/5 V/3А.Издржливи Најлон Плетенка USB C Држачи за Кабел.Широк Компатибилност : Поддршка Галакси Забелешка 21 Ултра/Забелешка 10 Плус/Галакси S20/S20+ Ултра S10 S10 E S9 S8 Забелешка 10 9 8, Мото Z/Z2, LG G5/G6/V20/V30, за Google Пиксели/Пиксели XL, Nexus 5 X/6 P, One Plus 3 T, за Lumia 950/950 XL, HTC 10 и друг Вид-C уреди.Конектор тип : USB Тип C. Компатибилни уреди : паметен Телефон. 2 Пакети во Пакет Иднина : 180 степен ротација дизајн, подобро искуство мобилни игри, додека полнењето Нови трајни потрајни и помалку подложни на оштетување Користење на новиот паметен чип, полнење брзина е брз пренос на податоци е стабилна до 480 Mbps.Совршено компатибилни со сите Типот C модели на телефони,како што се Галакси Забелешка 20 Ултра/Забелешка 10/Галакси S21/S20/S9 Забелешка 9 8 S8 Плус,LG V30 V20 G5,Google Пиксели/Switch.

R

Слични производи