.

.

Дизни Девојки Замрзнати Елса & Ана Памук Бејзбол Капа (Деца/Девојчињата)

Дизни Девојки Замрзнати Елса & Ана Памук Бејзбол Капа (Деца/Девојчињата)

DEN 286.80
Количината на стоката

100% Памук.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Дете и малку девојки бејзбол капа кој Дизни Замрзнати омилени ликови.ДОСТАПНИ БОЈА ИЗБОРИ : Виолетово/Сино Елса и Ана дизајн или Блу/Бела Елса дизајн.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 5-panel бејзбол капа се направени од издржлив памук twill.Карактеристики пенливи сребро снегулка икона, голем карактер слики, внатре sweatband и Велкро затворање за лесно корекција.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ : Наменета за деца и малку девојки и е достапен во големини за возраст 2-4 и возраст 4-7. ПРИБЛИЖНИТЕ ДИМЕНЗИИ : ВОЗРАСТ 2-4 - 7" (L) x 7" (W) x 6" (H) - 51 CM.Гребенот е за 2,5" (L) x 6" (W).ВОЗРАСТ 4-7 - 7.5" (L) x 7.5" (W) x 6.5" (H) - 53 СМ.Гребенот е за 2,5" (L) x 6.5" (W).ЗАБАВА И ПРАКТИЧНА настава : Таа ќе биде подготвена за сите секојдневна активност со оваа забавна и стилски уникатно дизајниран бејзбол капа.Дизни Замрзнати додатоци се голем дар и додатокот дека девојките секогаш ќе те сакам и да си игра со.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Рака мие со ладна како бои.Не-хлор кајгана.Лежеше рамен да се исуши.Не железо.ЛИЦЕНЦА : Официјално лиценцирани Дизни Замрзнат производ.

R

Слични производи