.

.

Автомобил Телефон Планината, Автомобил Лулка, Phone Држач за Автомобил Контролната Сијаличка со Едно Копче Ослободување&Силно Лепливи Гел Подлога, Универзален Автом

Автомобил Телефон Планината, Автомобил Лулка, Phone Држач за Автомобил Контролната Сијаличка со Едно Копче Ослободување&Силно

DEN 239.76
Количината на стоката

Се обезбеди Стабилна Инсталирајте : - Екстра јаки вшмукување чаша со супер-лепливи гел подлога држи безбедно на табла или повеќето рамни површини.Се отстранат лесно со повлекување на вшмукување подлога без да остават било непријатни марка.Погодно за Заклучување и Ослободување на : - Едно-копче за ослободување систем овозможи да се заклучува или да се ослободите од вашиот телефон со само една рака операција.Продолжи Рака : - На телескопски рака може да се прошири вашата желба должина и стожерот нагоре или надолу за оптимално гледање.Спречување од блокирање на вашиот видите додека возите.Разноврсна Гледање : - Високо-флексибилни топката-заеднички 360° на ротација овозможува бесконечна агли на гледање.Позицијата на вашиот телефон во совршен агол за да уживате во една порелаксирана и побезбедно возење.Издржливи и Целосна Заштита : топлина отпорни на КОМПЈУТЕР материјал го прави нашиот телефон носителот постабилна отколку другите поддржува на пазарот.На силиконски рацете на носителот заштитите вашиот телефон од гребење и да се спречи тоа од паѓање додека возите.Дополнителна Монтажа Диск корисен подлога е вклучена за поддршка на подобрување на монтажа на текстура и криви површини.Тоа се заштедува време во наоѓање на повеќето соодветна позиција и ви дава повеќе монтажа локација опции.Телескопски s на Татковци Ден, Божиќ, или било кое време сакате да ја покажете вашата љубов.Автомобилот телефон носител е добар избор за мажи, жени, родители и пријатели.

R

Слични производи