.

.

БОШ 84710M 14 степен x 3/4 Во. Карбид Падна Малку Dovetail

БОШ 84710M 14 степен x 3/4 Во. Карбид Падна Малку Dovetail

DEN 986.64
Количината на стоката

Бош рутер битови се овозможи брзо и прецизни намалувања во иверица и други материјали благодарение на смолкнување агол на сечење на работ.Овие рутер битови користи заштитените топката имајќи пилот кој обезбедува професионален квалитет флеш кроење во секое време.Опис на производот Преку 80 години на развој на иновативни алатки и прибор за конкретни професионални, БОШ има стане признаен лидер во индустријата.Идеален за големи област материјал отстранување на вар, гипс, тешко заврши гипс, песочник и абразивни конкретни.Ние нудиме повеќе од 500 објекти во цврста карбид, карбид падна и high speed челик сорти.Ако проектот бара работа во конкретни, од полирање и anchoring да материјал отстранување, има само едно место да се сврти за комплетно решение.Површината формирање на битови со micrograin карбид совети може да се користи на речиси сите површината материјали, вклучувајќи дрво, МДФ и пластика.Индустрија-води процесот на производство обезбедува долг живот за рутер малку опсег што го покрива најчестите апликации.хард метал обврзувачки дури и се противи товари предизвикани од силно абразивни материјали.Прецизни смолкнување агол сечење разликува Бош работ формирање делчиња од други.Контрола намали дизајн помага да се минимизира провизиите.Типични материјали за трим/намали рутирање вклучуваат дрво, иверица, дрвени композити и пластика; апликации вклучуваат контра блузи, ламинатни измислица и шоу кабина изградба.Дека намали радиусот намали нуди поголема прецизност при сечење на различни материјали, вклучувајќи чувствителни laminates или материјал кој може да чип и се на работ.Контрола-намалување на дизајн помага да се минимизира удар назад.Користење со тела или рутер табела за најдобри резултати.

R

Слични производи