.

.

Lovefish Кабинет Шарки, 20pcs Кујна Шарки за 12inch Шалче Ковчегот, од не ' Рѓосувачки Челик 100Degree Отворање Агол Сокриени Мека Затвори Вратата со Монтажа Завртки, 3-6 Секунди Ба

Lovefish Кабинет Шарки, 20pcs Кујна Шарки за 12inch Шалче Ковчегот, од не ' Рѓосувачки Челик 100Degree Отворање

DEN 287.76
Количината на стоката

【Силен и Издржлив】- Ова кабинет зглоб е направен од 0.05 во/1.3 мм дебел од не ' рѓосувачки челик, со научниот печат, песок шок полирање третман.Тоа е анти-оксидација, анти-корозија, силен и издржлив, безбеден и сигурен, погоден за влажни средини, како што се кујни и бањи. 【Молчи Мека Затворање】- Тоа го користи 8 парчиња на conjoined T225 манган челик бафер рака + чист бакар хидраулични амортизацијата, отворање и затворање на сила е повеќе балансирана, 3-6 секунди бафер затворање, спречување на сите вознемирувачки звуци во кујната, продолжување на работниот век на кабинет вратата и зглоб. 【Висок квалитет на Пролет】- вратата зглоб има вградено во голема цврстина индустриски пролет со дебел, половина-прстен хидраулични им помогне на арм.Тоа е основната технологија на зглоб.Тоа донесува две фази пролет структура дизајн, совршено се враќа, континуирано отворање и затворање без деформација. 【Задебелена Имајќи Вратило】- Тоа го користи задебелена нерѓосувачки челик заковки во имајќи позиција, кои се направени од високо-цврстина 201 од не ' рѓосувачки челик, носат-отпорни, анти-деформација, и ќе се недопрени по долгорочна употреба.T773 јаглероден челик заеднички игли се користи за возбудлив, која е отпорна на абење и ' рѓа. 【Пакетот Вклучува】- ќе добиете 20pcs кабинет шарки, отворањето агол е 100 степени, погоден за 1/2 шалче frameless кабинети, не за врамени кабинети.Постојат, исто така, 120pcs висока цврстина јаглероден челик ладно shrinkable завртки, кои се отпорни на корозија и не треба да се дупчење. 1.Направени од 0.05 во/1.3 мм дебел нерѓосувачки челик, анти-оксидација, анти-корозија, силни и издржливи 2.8 парчиња на conjoined T225 манган челик бафер рака + чист бакар хидраулични амортизацијата 3.3-6 секунди бафер затворање, спречување на сите вознемирувачки звуци во кујната, продолжување на работниот век 4.Висока цврстина индустриски пролет, совршено се враќа, континуирано отворање и затворање без деформација 5.Ќе добиете 20pcs кабинет шарки, 120pcs висока цврстина јаглероден челик ладно shrinkable завртки Топло Совети : 1. Само погодна за 1/2 шалче frameless кабинети, не за врамени кабинети Спецификации : Точка име : Кујната кабинет шарки Материјал : Нерѓосувачки челик се Погодни за врата дебелина : 14-22mm/0.55-0.86 инчен Шалче : Половина шалче Длабочина на Зглоб Првенство : 11.5 mm/0.45 во Дијаметар на Зглоб Првенство : 35mm/1.38 во Боја : Сребро Пакет големина : 9.8 x 9 x 3.1 инчи Пакет тежина : 3.87 lb Пакет листата : 20 x Кабинет зглоб 120 x Завртка Нашите производи се добро тестирани, може да бидат сигурни дека вашата нарачка е .Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас на прво место.

R

Слични производи