.

.

Влажни n Диви 1 Чекор Прашувам Помине Гел 0.45 fl мл / 13.5 ml (2 Пакет, 705A Праска За Ѕвездите)

Влажни n Диви 1 Чекор Прашувам Помине Гел 0.45 fl мл / 13.5 ml (2 Пакет, 705A Праска За Ѕвездите)

DEN 1677.60
Количината на стоката

Нов Чекор 1 Wonder Gel е инспириран од истата технологија што се користи во стоматолошката фасети за издржливост и сјај.Оваа формула испорачува боја и сјај на вистински УВ излечи гел лак, без потреба за посебни УВ светлина.Тоа се лечи со редовна амбиентална светлина од надземни осветлување или сонце.Боја и сјај трае до 2 недели!Резултатите се постигнати во само еден лесен чекор.Не врвот палто или база на грб задолжителни!Без груби отстранување!Ги отстранува со редовни лак.

R

Слични производи