.

.

Држачот на Компатибилен за ЧАСОТ ТЦГ Картички, Сите карти Случај Складирање Кутија Врзивно се Вклопува До 400+ Lycanroc Gx/ Избрани/ со 2 Отстранлив Divider и Рака(Светлина)

Држачот на Компатибилен за ЧАСОТ ТЦГ Картички, Сите карти Случај Складирање Кутија Врзивно се Вклопува До 400+

DEN 311.76
Количината на стоката

Совршено се Вклопува : Ние специјално дизајнирани за одг картичка случај да одговара за одг картички.Тоа е совршен избор за идеален подарок.Надворешни димензии : 6.5*5.1*2.8 инчи. 100% Безбеден : Направен од хард ЕВА материјал,со добра водоотпорен и shockproof.Мекото пената за одг картичка врзивно средство во внатрешноста не може целосно да се заштити вашата сакана ретко одг картички од гребнатини и dirtiness.Уникатен Дизајн : Доаѓа со 2 отстранлив dividers, тоа може да бидат поставени по желба во зависност од вашите вистински потреби, за ефикасно да ги класифицира и чува.Мрежа џеб да складирате над 360 картички.На рачка за лесно да се носат и да се направи да уживате за одг валентин картички во секое време и насекаде.Исто така одговара и за други играње игри со карти,како Ракови се Прилагоди Влажност, Фаза 10, UU База на Игра,Магија на собирање, Покер, Yugioh, Јаболка да Јаболка Superfight и така натаму.По продажба на Услуги : Ако не сте задоволни за за одг кутија примена на, ве молиме слободно да се консултирате со нас.Ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Предности : .Резервиран простор помогне да се стави или да извади картички повеќе лесно.Строги моделирани производство бидете сигурни дека нашите секој случај има иста големина.Избирање на висок квалитет на материјалите се обезбедува долг последните добри перформанси.

R

Слични производи