.

.

LiadFngKA 2021 Нов Филтер Леќа MCUV CPL Филтри ND4 ND8 ND16 ND32 за Insta-360 ОДИ 2 (CPL)

LiadFngKA 2021 Нов Филтер Леќа MCUV CPL Филтри ND4 ND8 ND16 ND32 за Insta-360 ОДИ 2 (CPL)

DEN 383.76
Количината на стоката

Мулти слој обложени филтер, високо ниво на транспарентност и нагласи да се врати на вистинската боја.Воздухопловство алуминиум легура огледало рамка, ЦПУ прецизност обработка.Одберете професионални увезени оптичко стакло леќа од Германија, правење на слики појасна и вашата работа повеќе професионални.Завртка завртка инсталација, лесно да се размонтираат. 2021 Нов Филтер Леќа MCUV CPL Филтри ND4 ND8 ND16 ND32 За Insta-360 ОДИ 2. Пакет : 1 x Леќа - Погоден за Insta360 ОДИ 2 ND филтер затемнување MCUV CPL палецот спортски камера додатоци.

R

Слични производи